1. Rekolekcje organizowane są za zgodą J.E. Księdza Biskupa Wiesława Meringa, Ordynariusza Diecezji Włocławskiej, na terenie której znajduje się Licheń.

  2. Odbędą się w terminie 8-11 lipca 2019. Rozpoczęcie Mszą Świętą w poniedziałek 8 lipca o godz. 12.00, zakończenie Mszą Świętą w czwartek 11 lipca o godz. 12.00.

  3. Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w sali Całunu Turyńskiego w dolnej bazylice. Msze Święte sprawowane będą w górnej bazylice.

  4. Konferencje rekolekcyjne wygłosi o.John Bashobora z Ugandy, poprowadzi także modlitwy o uzdrowienie. Będzie również blok medyczny, podczas którego głos zabiorą lekarze.

  5. Podczas spotkań rekolekcyjnych równolegle odbywać się będą rekolekcja dla dzieci i młodzieży w innych salach na terenie sanktuarium. Planujemy zorganizować 3 grupy wiekowe: maluchy przedszkolne, dzieci szkolne oraz młodzież.

  6. Zakwaterowanie i wyżywienie jest możliwe w Domu Pielgrzyma Arka oraz Betlejem, a także w innych kwaterach prywatnych położonych w pobliżu sanktuarium. Wszystkie te miejsca są zarezerwowane do 30 kwietnia 2019.

  7. Opłata za rekolekcje wynosi 120 zł. od osoby dorosłej i 60 zł od każdego dziecka powyżej 3 lat, które weźmie udział w zajęciach rekolekcyjnych w swojej grupie wiekowej.

  8. W rekolekcjach mogą uczestniczyć małżeństwa sakramentalne oraz ich dzieci, które zostaną zgłoszone przez formularz.

  9. Zapisy będą trwały do 30 kwietnia 2019 z racji na rezerwację pokoi noclegowych oraz na konieczność przygotowania równoległych rekolekcji dla dzieci i młodzieży.